На Одещині затримали чоловіка, який обмінював гривні на рублі

На Одещині затримали чоловіка, який обмінював гривні на рублі

На Одещині затримали чоловіка, який обмінював гривні на рублі
. Онлайн біржа. Ілюстративне фото: Pexels

На Одещині затримали чоловіка, який в електронному вигляді через валютні біржі конвертував гривню в рублі. Свої послуги він поширював через месенджери й встиг провести операції на понад 5 мільйонів гривень. Про це 27 квітня повідомили в пресслужбі поліції Одеської області.

За даними слідства, чоловік не мав дозвільних документів на проведення подібних грошових операцій. Через месенджери підозрюваний пропонував обмін рублів на гривні та гривні на рублі. Для проведення операцій чоловік використовував банківські карти, оформлені на підставних осіб. Після того, як клієнт переказував гривні, він рублем поповнював картки російських банків у форматі "peer to peerВід однієї людини до іншої". Схожим чином відбувалось із конвертацією з рублів у гривні. За свої послуги затриманий брав 30% від суми переказу.

Під час обшуку в чоловіка вилучили техніку, платіжні картки, SIM-картки та понад 600 тисяч гривень готівкою. Акт щодо затриманого скерували до суду, його підозрюють за ст. 200Незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення Кримінального кодексу України.

На Одещині затримали чоловіка, який обмінював гривні на рублі
Вилучена техніка. Фото: поліція Одеської області

Читайте також

  • Про виїзд з російської окупації, Маріуполь та полонених в Оленівці: інтерв’ю з волонтером Денисом Мініним
  • РФ відмовилась погоджувати рух суден через "зерновий коридор" — ВМС
  • В Одесі затримали жінку, яка співпрацювала з росіянами під час окупації Херсона — СБУ

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок