На кордоні з "Придністров'ям" Україна будує фортифікаційні споруди

На кордоні з "Придністров'ям" Україна будує фортифікаційні споруди

На кордоні з "Придністров'ям" Україна будує фортифікаційні споруди
. Придністров'я. Фото: Суспільне Одеса

На кордоні з Молдовою в районі невизнаного "Придністров'я" Україна посилює заходи безпеки і будує фортифікаційні споруди. Про це 28 лютого в ефірі національного телемарафону повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

"На кордоні з Молдовою є такий сегмент, як Придністров'я, від моменту повномасштабного вторгнення сили оборони посилили цей напрямок. Ці заходи тривають і досі. Відбувається не тільки посилення контролю, але й будування інженерно-фортифікаційних робіт, щоб сили оборони мали можливість здійснювати всі необхідні заходи на цьому напрямку", — сказав він.

За даними Держприкордонслужби, всі пункти пропуску районі "Придністров'я" закриті.

Що відомо про невизнане "Придністров'я"

Придністровська Молдавська Республіка — самопроголошена держава на території Придністров'я, яку міжнародна спільнота визнає частиною Молдови. Займає майже всю молдовську частину лівого берега Дністра, а також кілька населених пунктів на правому березі річки. На північному сході межує з Україною (Одеська та Вінницька області), на південному заході — з Молдовою.

Незалежність у невизнному Придністров’ї проголосили 25 серпня 1991 року. 2006 року в невизнаній республіці провели референдум. Згідно з офіційними результатами громадяни висловилися за незалежність самопроголошеної республіки від Молдови і майбутню інтеграцію з Росією. Результати референдуму не було визнано на міжнародному рівні.

Згідно із законодавством Молдови, Придністров'я має статус Автономного територіального утворення з особливим правовим статусом. Його незалежність не визнає жодна країна-член ООН.

Читайте також

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок