Ракет може не вистачати: скільки ракетоносіїв РФ перебуває в Чорному морі — Гуменюк

Ракет може не вистачати: скільки ракетоносіїв РФ перебуває в Чорному морі — Гуменюк

Ракет може не вистачати: скільки ракетоносіїв РФ перебуває в Чорному морі — Гуменюк
. Кораблі. Ілюстративне фото: УНІАН

У Чорному морі корабельне угрупування РФ складає дев'ять одиниць, серед яких два ракетоносії, один надводний та інший надводний. Вони брали участь в ракетній атаці по Україні 18 лютого. Наразі військові спостерігають зміну тактики Росії певні труднощі з кількістю ракет. Про це 19 лютого в телемарафоні "Єдині новини" повідомила начальниця координаційного пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

Ракетоносії, які перебувають в Чорному морі брали участь в ракетній атаці 18 лютого. Дві з чотирьох випущених ракет вдалось збити ППО. Станом на зараз, загальний залп може складати вісім ракет, які знаходяться напоготові.

"Але пам'ятаємо, що в них є ракетоносії в пунктах базування. Їм для виходу на бойову позицію досить 2-3 годин для того, щоб бути готовими до застосування. Хоча ми спостерігаємо певну невпевненість ворога в кількості цих ракет. За наявною інформацією, вони намагаються підвозити запаси "Калібрів" до Севастополя, оскільки, скоріш за все, їм їх не вистачає", — зазначила Наталя Гуменюк.

За її словами, поповнення запасів РФ ракетами є неінтенсивним. Це пов'язано з тим, що їх виробництво потерпає від санкцій. Як стверджує Наталя, кількість "Калібрів", яка залишилась, складає близько 20% запасів. Також вона додала, що тактика атак Росії змінилась. Раніше вони випускали велику кількість ракет, які ППО ліквідувала. Зараз російські військові шукають способи вимотування повітряної оборони та намагаються розвідати місця її розташування.

Читайте також

  • Чи може РФ ударити "Калібрами" із Середземного моря? Відповідає військовий оглядач
  • Провів у полоні в Росії 9 місяців та втратив 20 кг: історія прикордонника з острова Зміїний
  • Одеський аналітик розповів про низьку ефективність російських обстрілів та причини атаки на Зміїний

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок