"Росія дуже хоче якогось великого реваншу": Зеленський відвідав Одесу та прокоментував контрнаступ

"Росія дуже хоче якогось великого реваншу": Зеленський відвідав Одесу та прокоментував контрнаступ

"Росія дуже хоче якогось великого реваншу": Зеленський відвідав Одесу та прокоментував контрнаступ
. Зеленський у Миколаєві. 30 січня. Фото: сайт президента

Президент Володимир Зеленський 30 січня відвідав Одесу та розповів про бої на Донбасі й підготовку до українського контрнаступу. Про це повідомила кореспондентка Суспільного з місця зустрічі.

За його словами, вся комунікація щодо надання зброї відбулася до Рамштайну, тож рішення, які там прийняли, були "добрими" для країни:

"Нам потрібна підтримка зараз, бо реванш про який йдеться в інформпросторі світу, реванш він зрозумілий. Ми вважаємо, що на Донбасі він і не зупинявся. Він посилюється там постійно. Щоденно у них нові групи нових військових кадрових. Або збільшення кількості вагнерівців".

Читайте також: Данія долучилася до "зернової угоди" — прем'єр-міністерка країни в Одесі

За словами Зеленського, Україна також готує свій контрнаступ:

"Я думаю, що Росія дуже хоче якогось великого реваншу, я думаю що вона його почала. Я думаю що їм не вдасться забезпечити своє суспільство якимось позитивним результатом наступу. Я впевнений в нашій армії. Я думаю, ми будемо їх усіх потрошки зупиняти, розбивати і готувати свій великий контрнаступ".

Що відомо

На американській авіабазі "Рамштайн" у Німеччині 20 січня відбулася восьма зустріч Контактної групи з питань оборони України. У ній взяли участь керівники оборонних відомств майже 50 країн. США нададуть 2,5 млрд доларів, Німеччина 1 млрд. Також Україна отримає бронетехніку, артилерію, тисячі снарядів. Декілька країн допомогли системами ППО.

Затримки з наданням Україні західних систем далекого вогню, передових систем ППО та танків обмежили здатність України використати можливості для більш масштабних контрнаступних операцій, які були представлені недоліками та невдачами у російських військових операціях. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок