Рятувальники розбирають завали будинку в центрі Одеси

Рятувальники розбирають завали будинку в центрі Одеси

Рятувальники розбирають завали будинку в центрі Одеси
. Фото: пресслужба ДСНС в Одеській області

Рятувальники відновили роботи на місці обвалу частини будинку на Торговій, 20, в Одесі. Про це повідомили в пресслужбі ДСНС в Одеській області.

Як повідомили у відомстві, співробітники служби надзвичайних ситуацій проводять підготовчі роботи з демонтажу стіни та крівлі будівлі.

До робіт залучили 264 людини, з них 106 рятувальників, близько сотні техніки. А також 2 кінологічні групи, уточнили в ДСНС.

В будинку, який обвалився в Одесі
Рятувальники розбирають завали. Фото: пресслужба ДСНС в Одеській області

35 людей, які мешкали у будинку переселили до готелів. Про це повідомив директор департаменту міського господарства Одеської міськради Дмитро Жеман.

За його даними, у будинку була зареєстрована 41 людина, а фактично там мешкали – 44. Люди, які відмовились від проживання у готелях, наразі знаходяться у родичів та знайомих.

"Повністю всі витрати за готель взяла на себе компанія-забудовник. З усіма є зв’язок, з усіма ми його підтримуємо. Ці люди перебуватимуть в готелях поки ми не отримаємо результатів експертизи", – розповів Дмитро Жеман.

Нагадаємо, що стіна житлового будинку на 30 квартир в Приморському районі Одеси обвалилася 18 травня. Травмованих немає, поліція відкрила провадження за ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України.

Що відомо

На початок