Без феєрверка та концерту. У Миколаєві визначились з форматом святкування Нового року

Без феєрверка та концерту. У Миколаєві визначились з форматом святкування Нового року

Святкування Нового 2022 року на Соборній площі у Миколаєві відбудеться без феєрверку та концерту. Проте на Соборній площі працюватиме ковзанка та ярмарок.

Про це кореспондентам Суспільного розповів перший заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков.

10 грудня у Миколаївській міській раді відбулося засідання організаційного комітету з підготовки проведення новорічних свят в місті Миколаєві.

"Попередньо вирішили скасовувати всі речі, які можуть свідомо привести людей на Соборну площу, тобто салют на конкретний час, початок концерту, відео", — розповів Віталій Луков.

За словами Віталія Лукова, на великому екрані будуть транслювати привітальні та розважальні ролики, також буде працювати ковзанка та ярмарок. Окрім цього, на засіданні оргкомітету вирішили не подовжувати роботу комунального транспорту у новорічну ніч.

Читайте також: "Де в Миколаєві можна буде придбати новорічну ялинку: виконком затвердив місця продажу"

"Транспорт буде працювати у звичному режимі, подовжувати час роботи, як ми це робили на День міста, не будемо", — сказав Віталій Луков.

Як розповів перший заступник мера, в понеділок, 13 грудня, на апаратній нараді розглянуть остаточний сценарій новорічних заходів у Миколаєві.

Що відомо

  • Миколаївське міське управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області 2 грудня направило до міської ради листа з рекомендаціями щодо неможливості проведення масових заходів під час новорічних свят через епідемічну ситуацію в місті.
  • 6 грудня у Миколаївській міській раді відбулась апаратна нарада, під час якої розглянули лист Держпродспоживслужби та вирішили внести зміни у сценарій святкування Нового року.

Читайте Суспільне Миколаїв у Telegram, Viber та Instagram.

На початок