У Львівській області збільшилась кількість немовлят, хворих на коронавірус

У Львівській області збільшилась кількість немовлят, хворих на коронавірус

У Львівській області збільшилась кількість немовлят, хворих на коронавірус
. Фото: Суспільне Львів

За місяць у Львівській дитячій лікарні "ОХМАТДИТ"зафіксували збільшення кількості госпіталізацій дітей першого року життя на 44%. Про це під час брифінгу розповіла директорка медзакладу Олександра Бурда.

"Хочу відзначити наступне: серед тих дітей, які до нас поступають, основна маса – це є діти до 1 року життя. Якщо взяти за 2020 рік, в нас було 27% таких дітей, то за січень 2021 року — вже 71% дітей першого року життя", — каже Олександра Бурда.

Найпоширенішим симптомом, з яким такі діти потрапляють до лікарні, є гарячка, яку важко збити за допомогою ліків.

Директорка "ОХМАТДИТу" каже, що діти першого року життя можуть переносити хворобу складніше та непередбачуваніше, ніж старші діти, а тому їх варто госпіталізувати.

"Такі діти мають бути під наглядом лікаря, обов’язково. Чим менша дитина, тим в неї швидше може розвинутися набряк мозку, можуть бути судоми. Це є категорія дітей, які вимагають дуже прискіпливого лікування", — додає Олександра Бурда.

У лікарні таким дітям проводять повне лабораторне та рентген-дослідження. Таким чином, зменшується ризик виникнення ускладнень від хвороби.

Загалом кількість хворих на коронавірус дітей зменшилась у січні на більш ніж 50%. За місяць у лікарні одужало 40 дітей.

Що відомо

  • Станом на 26 січня коронавірус підтвердили ще у 167 мешканців Львівщини.
  • У лікарняних стаціонарах перебуває 1250 хворих. В реанімації — 125 пацієнтів, з них на апаратах ШВЛ - 26. Померло 8 людей.
  • За увесь час коронавірус на Львівщині підтвердили у 69 570 людей. Одужало 58 110 людей.
На початок