Львівський Центр міської історії отримав європейську нагороду

Львівський Центр міської історії отримав європейську нагороду

Львівський Центр міської історії отримав європейську нагороду
. Львівська міська рада

Центр міської історії зі Львова переміг у номінації конкурсу European Cultural Brand Award. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

У конкурсі, який відбувся у Німеччині, команда Центру презентувала вибірку онлайн-проєктів: "(Ви)жити у 90-х", "Складні сторінки спільної історії", "Львів під час Великої війни" та "Місто та мистецтво на межі".

"У цих програмах ми прагнемо надати присутність непочутим або рідко видимим досвідам, оприлюднити непомітне, розширити та відтінити наші перспективи. Кожен проєкт є унікальною нагодою будувати простір інклюзивності, вести розмову визнаючи багатоманітність і важливість різних досвідів: в минулому, сьогодні та в майбутньому", — зазначив засновник Центру історії Гаральд Біндер.

Центр міської історії — це незалежна дослідницька установа, спрямована на дослідження міської та публічної історії та архівування.

European Cultural Brand Awards — конкурс інноваційного культурного менеджменту, тенденцій культурного маркетингу та сталого культурного просування, заснований у 2006 році.

Читайте також: Львівський фотограф переміг у фотопроєкті National Geographic
На початок