Львів'янка стала суддею на світовому чемпіонаті барист

Львів'янка стала суддею на світовому чемпіонаті барист

Львів’янка Надія Шлапак стала суддею світового чемпіонату барист. Жінка займається оцінкою якостей кави. Перед отриманням кваліфікації судді ще пройшла 20-годинний тест.

Про чемпіонат у Копенгагені, любов до кави та чому не варто замовляти американо у кав’ярнях Надія Шлапак розповіла Суспільному.

Надія нещодавно повернулася зі змагань, які відбувалися в Копенгагені. Там судді дегустували якість та смак кави. Щоб отримати статус судді, жінка проходила перевірку кваліфікації.

"Я є Q-грейдеромСертифіковані фахівці, які визначають, скільки балів присвоїти тому чи іншому зразку.. Щоб ним стати, я проходила складний 20-годинний тест на різні смакові аромати. Бути світовим суддею — складно. Потрібно вміти все детально та об'єктивно описати, але воно того вартує", — розповідає Надія Шлапак.

Надія є співвласницею мережі кав’ярень у Львові. Одна з них була пошкоджена минулого року під час російського обстрілу міста. Тому, каже, ще однією місією на таких чемпіонатах є донесення правди про те, що відбувається в Україні.

Надія каже, що не може обрати улюблений напій із зерен кави, адже все залежить від місцевості, де зростає кава, кількості опадів та сонячних днів. Порівнює каву з ягодами і каже, що заварена кава — наче компот. Пояснює, чому не варто замовляти американо у кав’ярнях:

"Американо — це розчинна річ, тобто з таблетки дуже багато елементів розчиняється. Спершу розчиняється те, що дає нам аромат і смак, а далі розчиняються канцерогени, які нічого доброго не мають".

Наступний чемпіонат, до якого готується Надія, відбудеться за пів року. Розповідає, що перед змаганням старається не їсти гострих страв та не вживає солодкого.

На початок