У центрі Львова проводять позапланову дератизацію

У центрі Львова проводять позапланову дератизацію

дератизація у Львові
Розсипана отрута для щурів. Пресслужба Львівської міської ради

У центральній частині Львова цього тижня розпочалася позапланова дератизація. Її проводять у підвальних приміщеннях будинків, які обслуговують комунальні управляючі компанії.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

"Оскільки почастішали звернення від мешканців про появу гризунів, ми ухвалили рішення провести позачергову дератизацію у нашому районі. Відтак, комунальники цього тижня розпочали роботи. Працівники профдезінфекції розкладають отруту, яка є безпечною для мешканців та домашніх улюбленців", — розповідає голова Галицької районної адміністрації Галина Гладяк.

За словами Галини Гладяк, якщо комунальна управляюча компанія у своєму будинку проведе дератизацію, а в сусідньому будинку, який є на обслуговуванні приватної компанії, її не проведуть, то ефект від дератизації буде незначний. Тому інших управителів будинків — ОСББ, ЖБК, приватних управляючих компаній, закладів громадського харчування, та інших просять провести дезінфекційні заходи самотужки.

Сьогодні, 20 червня, спеціальні пастки для знищення гризунів також розставили біля контейнерних майданчиків на вул. Торговій — проспекті Чорновола та на вулиці Федорова. Як пояснила дезінсекторка Зоряна Волошин, отрута діятиме місяць.

На початок