Мешканцям допоможуть відновити вікна та двері, пошкоджені під час дронової атаки на Львівщину

Мешканцям допоможуть відновити вікна та двері, пошкоджені під час дронової атаки на Львівщину

пошкоджений будинок у Малехові
Пошкоджений російськими "шахедами" будинок у Малехові. Суспільне Львів/Ірина Мочульська

Мешканцям Дублян та Малехова допоможуть відновити вікна та двері, які сьогодні вночі, 19 червня, пошкодили російські "шахеди". Заявки на компенсацію розпочнуть приймати з 15:00.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Крім того, Львів надасть компенсаційні ваучери двом підприємцям, будівлі яких також зазнали руйнувань, і допоможе Державному науково-дослідному контрольному інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок відновити зруйнований корпус.

"Внаслідок нічної атаки на Львів, у Малехові було пошкоджено один багатоквартирний будинок і 15 приватних. Було вибито понад 105 вікон і пошкоджені вхідні двері. Також було зруйновано корпус науково-дослідного інституту ветеринарних препаратів, що на вул. Донецькій, 11 у Львові", — йдеться у повідомленні.

Компенсація мешканцям Малехова та Дублян за одне вікно становить до 12 тисяч гривень, а на вхідні двері — до 8 тисяч гривень. Також постраждали два підприємці – зруйнована частина їхнього майна. Вони зможуть отримати компенсаційні ваучери на суму до 500 тисяч гривень.

Як розповідають у Державному науково-дослідному інституті ветеринарних препаратів та кормових добавок, ніхто з працівників унаслідок обстрілу не постраждав, а архів інституту залишився неушкодженим. Через обстріл пошкоджено один корпус — знищені мікроскопи та інше обладнання.

Документи на отримання компенсації прийматимуть сьогодні, 19 червня, з 15:00 у ЦНАПі в місті Дубляни на вулиці Шевченка, 4. Також постраждалі можуть звернутися в офіс громади села Малехів, що на вулиці Івасюка, 6.

Нагадаємо, сьогодні вночі, 19 червня, росіяни атакували Львівську область "шахедами". Уламки безпілотників пошкодили приватні будинки в Малехові, а також науково-дослідний інститут у Львові. Постраждав 70-річний охоронець у Малехові, його госпіталізували.

Як повідомив начальник ОВА Козицький, воїни протиповітряної оборони знищили усі п'ять БпЛА, які атакували Львівщину.

На початок