На Львівщині 10-річну дівчинку госпіталізували через укус змії

На Львівщині 10-річну дівчинку госпіталізували через укус змії

На Львівщині, у Стрийському районі, змія вкусила 10-річну дитину. Дівчинку госпіталізували. Подія трапилася 16 червня.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ГУ ДСНС у Львівській області.

"16 червня рятувальники отримали повідомлення про те, що в Стрийську центральну районну лікарню в приймальне відділення поступила дівчинка, 2014 року народження з діагнозом – укус змії правої ступні. Стан потерпілої – середньої важкості", – мовиться у повідомленні.

Львівський серпентолог Тарас Гринчишин радить, йдучи на природу, надійно захистити ноги. Для цього потрібно мати тверде взуття, штани з цупкої тканини (джинси чи інші). Також варто мати палицю та перевіряти нею дорогу.

Коли ви побачили змію на природі, за нею можна поспостерігати з відстані кількох метрів. Наближатися до неї та робити різкі рухи не потрібно. Адже у разі небезпеки змія може атакувати. Якщо зустріч із гадюкою відбулася у населеному пункті, треба вказати, де її бачили та обережно на відстані сфотографувати або зняти на відео, аби її можна було ідентифікувати. Після цього потрібно звернутися на Гарячу лінію міста чи до ДСНС. Тварину спіймають та випустять у природне середовище.

У разі нападу змії потрібно промити місце укусу, хоча б слиною. Далі слід зняти усі предмети, які можуть перетискати кінцівку. Її бажано знерухомити, адже найчастіше гадюки кусають в руки, інколи в ноги. Ні накладати джгут, ні припікати не можна. Це може бути шкідливо.

На початок