Військові зіграли проти ветеранів ФК "Карпати": на Львівщині відбувся благодійний футбольний матч

Військові зіграли проти ветеранів ФК "Карпати": на Львівщині відбувся благодійний футбольний матч

Сьогодні, 16 червня, у селі Зимна Вода біля Львова відбувся благодійний футбольний матч: військовослужбовці зіграли проти ветеранів футбольного клубу "Карпати". Під час матчу також діяв благодійний ярмарок, на якому збирали гроші на ЗСУ.

Більше Суспільному розповіли учасники матчу.

Олександр Духлікар – боєць Третьої штурмової бригади. Перед поєдинком розповідає, що цей матч – нагода побачитися з побратимами:

"Я переселенець з Донбасу. Коли моє місто у 2014 окупували, мені було 14 років. Я не міг ще тоді піти захищати Україну і відвойовувати своє місто. Це всі мої побратими, які приїхали на матч. Я приїхав просто щоб побачитися з ними й відіграти цей благодійний матч для підтримки Третьої штурмової бригади".

Благодійний матч на підтримку ЗСУ, 16 червня 2024
Благодійний матч на підтримку ЗСУ, 16 червня 2024. Суспільне Львів/Ольга Іващук

Під час матчу можна було задонатити гроші на потреби Збройних сил. Військовослужбовець Юрій Кадик каже, у чому зараз найбільша потреба та чому бере участь у грі:

"Щоби закупити комплектуючі до дронів, самі дрони. І взагалі весело провести час, поспілкуватися з нашими кумирами з клубу. Це ж наше серце, це ж "Карпати Львів". Дуже сильно люблю Тлумака. Пам’ятаю його класні сейви ще з часів Ліги Європи."

Колишній тренер та футболіст "Карпат" Андрій Тлумак розповідає, що ветерани клубу не вперше беруть участь у благодійних поєдинках. За його словами, вони відгукуються на всі такі пропозиції.

"Однозначно, що ми відгукуємося на всі такі пропозиції. Тому що сьогодні, коли йде війна, коли військовим потрібна підтримка, моральна принаймні, тому футбольний клуб "Карпати" завжди відгукується на такі пропозиції й завжди із задоволенням ми приїжджаємо. Стараємося по можливості подарувати ті позитивні моменти, які можемо", — каже Андрій Тлумак.

Благодійний матч на підтримку ЗСУ, 16 червня 2024
Благодійний матч на підтримку ЗСУ, 16 червня 2024. Суспільне Львів/Ольга Іващук

Перед футбольним матчем відбувся концерт, також діяв благодійний ярмарок. Гості могли придбати сувеніри та солодощі. Вторговані гроші організатори скерують на допомогу армії, каже волонтерка Майя Демчина:

"Напекли різного: тут є у нас і кекси, і сирники, і бісквіти, і слойки, і піци, і кіші, і рулети, і канапки, і андрути. Тобто, розмаїття дуже велике. Ми це все робимо дуже швидко, ми вже навчилися. І дуже свіженьке!".

Благодійний ярмарок перед матчем на підтримку ЗСУ, 16 червня 2024
Благодійний ярмарок перед матчем на підтримку ЗСУ, 16 червня 2024. Суспільне Львів/Ольга Іващук

Організаторка ярмарку й волонтерка Оксана Кончак розповідає, що допомагає армії з 2014 року.

"В нас мета одна: ми працюємо виключно заради Перемоги! І ми розуміємо, що кожен на своєму місці має воювати. Наш "фронт" – ось такий. В нас фудкорти працюють з домашньою їжею. Ми такі страви також відправляємо на Схід", — каже Оксана Кончак.

Благодійний матч звершився з рахунком 4:1 на користь "Карпат".

На початок