На Львівщині митники викрили жінку, яка "забула" задекларувати 30 тисяч доларів США

На Львівщині митники викрили жінку, яка "забула" задекларувати 30 тисяч доларів США

долари
Незадекларовані долари США. Facebook/Львівська митниця

У пункті пропуску "Рава-Руська — Гребенне" митники виявили у 49-річної мешканки Черкас незадекларовані 30 тис. 300 доларів США.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Львівської митниці.

У пункт пропуску прибув автомобіль "Dodge Journey", в якому перебували водій та троє пасажирів. Автівка прямувала до Польщі. Для проходження контролю вони обрали смугу "зелений коридор", що свідчило про те, що ніхто не везе незадекларований товар.

"Під час усного опитування пасажири повідомили працівникам митниці, що кожен з них переміщує по 10 тисяч доларів США, і ні на копійку більше. Однак автомобіль скерували на поглиблений огляд. Відтак, в сумочці 49-річної мешканки Черкас знайшли ще 30 тисяч 300 доларів США, які вона "забула" задекларувати", — розповідають у Львівській митниці.

За цим фактом на порушницю склали адмінпротокол. Жінка заплатить штраф у розмірі 20% суми, що перевищує дозволену законодавством України кількість валюти для переміщення без письмового декларування.

Митники наголошують, що фізичні особи без письмового декларування можуть переміщувати за кордон валюту чи цінності, що в еквіваленті не перевищують 10 000 євро.

На початок