Дочекалася синів із полону: історія мешканки Миколаївщини, яку прооперували у Львові

Дочекалася синів із полону: історія мешканки Миколаївщини, яку прооперували у Львові

Тетяна Миколаївна із завідувачкою гінекологічного відділення №2 Світланою Струк
Тетяна Миколаївна із завідувачкою гінекологічного відділення №2 Світланою Струк. Facebook/Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр

59-річна Тетяна Миколаївна родом із Миколаївської області. Під час повномасштабного вторгнення РФ її село обстрілювали, тож жінка виїхала на Львівщину. Цьогоріч у Тетяни Миколаївни розвинулася пухлина яєчника, її прооперували у Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі.

Про це повідомили на Facebook-сторінці медзакладу.

Сини Тетяни Миколаївни — військові. У травні 2022 року вони потрапили в полон з "Азовсталі". Дружини синів з дітьми виїхали з Маріуполя на Львівщину.

"Внуки сиділи в підвалі. Їм давали їсти одне яєчко на чотирьох. І коли вони приїхали до Львова, вони не могли збагнути, чому вже не треба ділитись", — розповіла Тетяна Миколаївна.

"Майже два роки сини Тетяни Миколаївни були у російському полоні. На фоні стресу у жінки погіршилось здоров’я, вона втратила ногу, а ще поховала батька", — йдеться у повідомленні. Сини жінки повернулися з полону в лютому 2024 року й знову пішли на фронт.

Згодом у Тетяни Миколаївни виявили пухлину яєчника. Жінку оперували у Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі.

"Пацієнтка потрапила до нас в складному стані. У неї є цукровий діабет, і цукор був настільки високим, що загрожував її життю. Крім цього було велике новоутворення, тож лікування потрібно було дуже ретельно спланувати, зваживши усі ризики", — розповіла завідувачка гінекологічного відділення №2 Світлана Струк.

Стан жінки стабілізували й видалили пухлину. Зараз Тетяна Миколаївна почувається добре й каже, що найбільше хоче повернутися додому після перемоги й щоби її онуки росли біля батьків.

На початок