Виключно артезіанська. Яка вода тече у львівських кранах і якої вона якості

Виключно артезіанська. Яка вода тече у львівських кранах і якої вона якості

Чоловік набирає воду в склянку
Чоловік набирає воду в склянку. УНІАН/Корпусенко Борис

Львів’яни отримують воду з підземних артезіанських свердловин. Натомість більшість українських міст отримують очищену воду із річок.

Суспільне дізнавалося, яка вода і звідки тече до львівських будинків, чим її очищають, у якому з районів вона найм’якша, а де створює більше осаду.

Звідки Львів отримує воду

За словами речниці “Львівводоканалу” Уляни Горбатої, вся вода, яку постачають львів'янам — артезіанська. Вона захищена від поверхневого забруднення, відповідає вимогам санітарно-гігієнічних норм і не потребує жодного етапу і процесу очищення.

“У порівнянні з цілою Україною Львову пощастило, бо небагато міст мають виключно артезіанську воду. В основному, 75% споживачів воду отримують з поверхневих джерел, тобто річок. Нам не потрібно воду очищати, максимум це піддати обробці перед розподільчою мережею міста”, – каже Уляна Горбата.

За її словами, якщо раніше воду у Львові хлорували, то зараз – знезаражують із застосуванням гіпохлориту натрію. Засіб виробляють із кухонної солі.

Воду для міста видобувають із 17 водозаборів на Львівщині. Вода всередині мереж змішується, відтак чіткого розмежування в більшості адміністративних районів немає. Відомо, що весь Франківський район і велика частина Сихова отримує воду зі Стрийського водозабору, а частина Сихівського і Личаківського районів — із Золочева. До Залізничного району й частини Шевченківського воду постачають із Городоцького напрямку.

“Уся вода, яка тече у львівських кранах, є доброї якості, хіба що може різниться за хімічним складом. Це залежить від водоносних горизонтів. Наприклад, зі Стрийського водозабору, який є найбільшим і подає майже третину води до міста, вода є найм’якшою і краща до споживання, підходить для прасок, посудомийних чи пральних машин. А найтвердіша вода постачається із Золочева. Така вода може відрізнятись за смаковими якостями, давати накип (твердість під час кип’ятіння дають солі кальцію і магнію, які випадають в осад) у чайнику чи інших побутових предметах, тобто створювати незручності у господарсько-побутовому плані”, – розповідає речниця "Львівводоканалу".

Про те, що вода у львівських кранах є безпечною і відповідає вимогам санітарного законодавства, наголосили й у Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України. Разом із цим у частині води із водонасосних станцій недостатній вміст йоду, повідомила завідувачка відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань Львівського районного відділу ДУ "Львівський ОЦКПХ МОЗ" Оксана Залужець.

За словами Оксана Залужець, у другому кварталі 2024 року воду централізованого водопостачання Львова перевіряли на вміст йоду. З 10 водонасосних станцій тільки на станції "Збойск", що на вулиці Грінченка, рівень йоду достатній.

Воду із десяти водонасосних станцій перевіряють раз на квартал за погодженням із “Львівводоканалом”, а із 16 точок розвідної мережі – щомісяця.

Зношеність та іржа

Якість води у Львові може псувати зношеність труб. Це стосується як зовнішніх мереж, так і внутрішньобудинкових, які десятиліттями були під впливом графікової подачі води — то спорожнювались, то наповнювались.

"Жовтизна води вказує на наявність в ній заліза. Підвищений вміст заліза у розвідній мережі може бути внаслідок зношеності водопровідної мережі у будинках, після аварійних або планових відключень води. Тож після відновлення подачі води потрібно 15 хвилин спустити воду, а потім набрану воду варто відстоювати", – каже Оксана Залужець.

Уляна Горбата розповіла, що коли воду подають після відключень, стається гідравлічний удар: вода починає витісняти повітря під тиском і змиває часточки заліза із внутрішньої стінки труби. Через це вода в кранах може бути жовтого, рудого чи помаранчевого кольорів.

Після планових робіт, великих аварій, прокладання трубопроводів і зупинок насосних станцій працівники “Львівводоканалу” промивають вуличні трубопроводи. Промити внутрішньобудинкові мережі можна лише через крани споживачів.

То пити чи не пити воду з кранів?

“Воду з-під крана можна пити без жодних застережень і переляків, бо вона не містить домішок та відповідає усім вимогам. Міська водопровідна вода щоденно відбирається на дослідження лабораторією Львівводоканалу”, – каже Оксана Залужець.

Як пояснили у “Львівводоканалі”, хіміко-біологічна лабораторія працює без вихідних. За рік там виконують понад 80 тисяч досліджень води.

За словами Оксана Залужець, бутельована вода — це вода із підземних джерел або водопроводу після додаткової обробки. Її потрібно вживати тільки у випадку аварій на міській водопровідній мережі.

У "Львівводоканалі" додають, що твердість води можна зменшити кількома способами:

Кип’ятіння. Прокип’ятіть воду у відкритому посуді. Під час кип’ятіння солі випадуть в осад і вода стане м'якою.

Заморожування. Якщо необхідно очистити воду від солі, то заморозьте її в морозильнику. Під час заморожування спочатку замерзне чиста вода, а між кристалами льоду повинен залишитися "розсіл" (суміш солей і води). Злийте цей розсіл, не чекаючи, коли він замерзне. Зберіть чистий лід, розтопіть його і ви отримаєте чисту воду без домішок солей. Якщо ви заморозили воду при дуже низькій температурі, може замерзнути також розсіл, тому підберіть необхідну температуру в морозильній камері. Якщо ж вода зовсім позбавлена солей, вона не може бути корисною.

Фільтрація. Дещо пом'якшити воду можна за допомогою вугільного фільтра-глечика. В них потрібно вчасно міняти картриджі, адже там швидко розмножуються бактерії. Це може погіршити якість води.

Важливим є правильне споживання води. Львівський обласний центр профілактики хвороб спільно з Центром громадського здоров’я МОЗ України рекомендує:

  • пити чисту та свіжу воду протягом усього часу, коли людина не спить;
  • щоденно пити 2-3 літри негазованої чистої води невеликими порціями. Це правило особливо важливе для людей похилого віку, оскільки з віком відчуття спраги притупляється. Кава, чай, бульйон тощо в цей літраж не входять. Норма споживання води залежить від ваги: ​​чим більша маса тіла, тим більшої кількості рідини потребує організм (30 мл води на 1 кг ваги власного тіла);
  • у спекотний день дитина повинна випивати не менше чашки води (150 мл) кожні 30 хвилин;
  • у будь-яких гострих станах, особливо з підвищеним рівнем температури тіла, рідину потрібно вживати в півтора-два рази більше;
  • під час інтенсивних фізичних навантажень дорослий повинен випивати не менше літра води на годину;
  • не варто пити воду під час їжі або відразу після. Краще випити трохи теплої води за 20-30 хвилин, щоб стимулювати виділення травних соків. Під час вживання їжі допускається незначна кількість напоїв.
  • щоби надати воді приємного смаку, можна вичавити в неї трохи лимонного, апельсинового соку або використовувати інші фрукти.
  • людям із хронічними закрепами дієтологи радять пити більше води, а також поповнити раціон овочами та фруктами з великою кількістю рідини: огірки, капуста, помідори, салат, перець, цитрусові, кавун, ягоди, броколі.

На початок