На Львівщині запровадили аварійні відключення електроенергії: що це означає

На Львівщині запровадили аварійні відключення електроенергії: що це означає

Працівник "Львівобленерго"
Працівник "Львівобленерго". Суспільне Львів

На Львівщині через перевищення лімітів споживання діятимуть аварійні відключення електроенергії.

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

"Через перевищення лімітів споживання електроенергії НЕК "Укренерго" дала розпорядження запровадити на Львівщині графіки аварійних відключень. Усі деталі повідомлять у "Львівобленерго", — каже очільник ОВА.

Аварійні відключення електроенергії застосовують під час виникнення дефіциту потужності в енергосистемі держави. Їх вводять негайно за розпорядженням диспетчера "Укренерго", вони тривають до відповідного наступного розпорядження. В таких випадках неможливо передбачити тривалість відключень чи попередити про них заздалегідь.

Різниця між аварійними та погодинними відключеннями

Різниця між аварійними та погодинними відключеннями в тому, що погодинні плануються заздалегідь, і енергокомпанії мають змогу повідомити про них споживачів раніше, на відміну від аварійних відключень.

Аварійні відключення застосовуються позапланово. А погодинні — мають чіткий графік, який оприлюднений на сайті та чат-ботах.

Який тип відключення застосовано, споживачі можуть дізнатися у чат-ботах "Львівобленерго" або на сайті у розділі "Чому немає світла?". Також на сайті оприлюднений графік погодинних відключень електроенергії, проте на Львівщині наразі такі не застосовуються.

На початок