Чеське Брно стало містом-побратимом Львова

Чеське Брно стало містом-побратимом Львова

Брно - місто-побратим Львова
Підписання угоди. Facebook/Андрій Садовий

Сьогодні, 4 червня, чеське місто Брно стало побратимом Львова. Відповідну угоду підписав міський голова Львова Андрій Садовий та пані мер Брно Маркета Ванькова.

Про це повідомив на Facebook-сторінці Андрій Садовий.

"Сьогодні підписали угоду. Дякую Маркеті Ваньковій за оперативну відповідь та налагодження співпраці. Від початку вторгнення Чехія займає активну проукраїнську позицію. Країна прийняла понад 400 тисяч українців, вони були одними з перших, хто почав надавати нам військову допомогу. Ця підтримка відчувається тут на усіх рівнях. Дякуємо за співпрацю", — каже Садовий.

Брно стало 29 містом-побратимом Львова. Крім того, до переліку входять такі міста: Баня-Лука, Будапешт, Вільнюс, Вінніпег, Вроцлав, Краків, Кутаїсі, Лодзь, Люблін, Перемишль, Пловдів, Рочдейл, Жешув, Тбілісі, Фрайбург, Канни, Вюрцбург, Орхус, Пула-Пола, Рейкʼявік, Катовіце, Грац, Мехелен, Франкфурт-на-Майні, Нові Сад, Рішон-ле-Ціон, Самарканд та Ченду.

"Ми визначаємо партнерів на рівні міста і налагоджуємо партнерство з тими, з ким маємо контакти і спільні інтереси у якійсь із сфер. Водночас із тими містами, в яких після початку повномасштабного вторгнення неоднозначна позиція щодо війни – ми спілкування припинили взагалі. Ми не працюємо з містами країни-агресора і тими, хто підтримує агресію", – каже керівниця управління зовнішніх зв’язків і промоції Львівської міської ради Тетяна Хабібрахманова.

На початок