25 травня на Львівщині поховають шістьох військових

25 травня на Львівщині поховають шістьох військових

Прощання з військовими на площі Ринок у Львові
Прощання з військовими на площі Ринок у Львові. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

Сьогодні, 25 травня, на Львівщині прощаються із шістьма військовими — Романом Думою, Валерієм Яскевичем, Олегом Кончаком, Олександром Рудським, Олегом Ковцем і Євгенієм Кузнєцовим.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Руслан Дума жив у селі Задвір’я Золочівського району.

Руслан Дума
Руслан Дума. Пресслужба Львівської ОВА

25 лютого 2022 року Руслана призвали на військову службу. Він був старшим солдатом, стрільцем 1 відділення 1 стрілецького взводу стрілецької резервної роти. Загинув 22 травня 2024 року біля села Сокіл Донецької області у віці 29 років. У військового залишилися батьки та двоє братів.

Валерій Яскевич народився у селі Смільне Золочівського району.

Валерій Яскевич
Валерій Яскевич. Пресслужба Львівської ОВА

У лютому 2022 року долучився до добровольчого формування N°1 Бродівської територіальної громади. Був старшим сержантом. Служив у 125 окремій бригаді сил ТрО ЗСУ на посаді командира мінометного розрахунку. Загинув 7 лютого 2024 року на Харківщині. Валерієві було 52 роки, в нього залишилася мама, дружина, син і донька.

Олег Кончак мешкав у Самборі.

Олег Кончак
Олег Кончак. Пресслужба Львівської ОВА

Був старшим стрільцем та оператором стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А4638. Загинув 28 квітня 2024 року біля села Сергіївка Луганської області. Йому було 22 роки.

Олександр Рудський — львів'янин.

Олександр Рудський
Олександр Рудський. Пресслужба Львівської ОВА

Із початком повномасштабного вторгнення РФ долучився до 141 окремої піхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув 29 лютого 2024 року. В Олександра залишилися батьки, дружина, двоє дітей і сестра.

Олег Ковць народився в селі Дмитровичі на Львівщині.

Олег Ковць
Олег Ковць. Пресслужба Львівської ОВА

Із перших днів повномасштабного вторгнення РФ вступив до лав 103 окремої бригади територіальної оборони, пізніше воював у 116 окремій механізованій бригаді першого механізованого батальйону Сухопутних військ Збройних Сил України. Був командиром взводу та командиром відділення. Загинув 16 травня 2024 року, йому був 51 рік. В Олега залишилася мама, дружина, дві доньки, брат та онук.

Євгеній Кузнєцов ("Студент") народився у Києві.

Євгеній Кузнєцов
Євгеній Кузнєцов. Пресслужба Львівської ОВА

Брав участь в АТО у складі 93 окремої механізованої бригади "Холодний Яр" оперативного командування "Схід" Сухопутних військ Збройних Сил України. З початком повномасштабного вторгнення РФ вступив до 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Воював на Миколаївщині. Загинув 19 травня 2024 року у віці 36 років. У Євгенія залишилася донька, син, дружина, бабуся, брат і сестра.

На початок