Мешканців Львівщини затримали під час вивезення за кордон лісоматеріалів

Мешканців Львівщини затримали під час вивезення за кордон лісоматеріалів

Вантажівка з деревиною
Вантажівка з деревиною. Пресслужба ТУ БЕБ у Львівській області

Детективи Бюро економічної безпеки зупинили незаконне вивезення лісоматеріалів за кордон на Львівщині. За даними слідства, організаторами є місцеві мешканці.

Про це повідомили у пресслужбі Територіального управління БЕБ у Львівській області.

Слідчі з'ясували, що мешканці Львівщини незаконно вивозили необроблену ліщину, хмиз ліщини й декоративний паркан з України. Для цього вони використовували підроблені документи про законне походження деревини.

За документами вони отримували дозволи — сертифікат про походження лісоматеріалів і виготовлених з них пиломатеріалів. Матеріали експортували до країн ЄС.

"Детективи Бюро задокументували факт використання товарно-супровідних документів, які містили неправдиві відомості під час митного контролю у пункті пропуску. За результатами обшуків на виробництві було вилучено станки, верстати, чорнову документацію, а також деревину загальним об’ємом понад 180 м3", — йдеться у повідомленні.

Триває досудове розслідування за контрабанду лісоматеріалів та цінних порід дерев. Санкція статті — позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

На початок