У Львівській медичній академії обрали ректора

У Львівській медичній академії обрали ректора

Ректор Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського Юрій Кривко
Ректор Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського Юрій Кривко. Пресслужба Львівської обласної ради

Сьогодні, 22 травня, у Львівській медичній академії імені Андрея Крупинського відбулися вибори ректора. За їх підсумками посаду і надалі обійматиме професор Юрій Кривко.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної ради.

У виборах взяли участь студенти, педагоги та працівники академії. За підсумками голосування на посаді залишиться чинний ректор — Юрій Кривко. Невдовзі Львівська обласна рада підпише контракт з професором, після чого опублікують наказ про його призначення ректором академії.

Юрій Кривко – академік Національної академії наук вищої освіти України, заслужений працівник охорони здоров'я України, доктор медичних наук та професор.

Науковець закінчив аспірантуру за спеціальністю "Анатомія людини" та захистив кандидатську дисертацію. У 1994 році отримав вчене звання доцента. Через чотири роки став деканом медичного факультету № 2 ЛНМУ імені Данила Галицького. У 2010 році здобув науковий ступінь доктора медичних наук, через рік став професором. З 2018 року Юрій Кривко є ректором Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського.

На початок