Посадовців комунального підприємства на Львівщині судитимуть за привласнення майже 400 тисяч гривень

Посадовців комунального підприємства на Львівщині судитимуть за привласнення майже 400 тисяч гривень

Оголошення підозри посадовцеві з Ходорова
Оголошення підозри посадовцеві з Ходорова. Пресслужба Львівської обласної прокуратури

Двох посадовців комунального підприємства в Ходорові підозрюють у привласненні майже 400 тисяч гривень. За даними правоохоронців, директор комунального підприємства уклав фіктивні договори підряду з приватною фірмою, яку очолював головний інженер цього самого підприємства.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.

Укладені договори стосувались ремонту й реконструкції каналізаційного колектора у Ходорові й поточного ремонту систем водопостачання. Також ішлося про встановлення нового устаткування в комунальних закладах, надання послуг спецтехніки та постачання обладнання.

Слідчі з'ясували, що роботи виконували працівники комунального підприємства, а не приватної фірми. Посадовці вносили в документи недостовірні відомості про об’єми й вартість виконаних робіт. Надалі вони привласнювали гроші з бюджету міста, виділені на оплату робіт.

"У такий спосіб бюджету міста Ходорів було завдано збитків на загальну суму майже 400 тисяч гривень", — йдеться у повідомленні.

Обвинувальний акт щодо посадовців скерували на розгляд суду. Санкція статті — позбавлення волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

На початок