20 травня на Львівщині поховають чотирьох військових

20 травня на Львівщині поховають чотирьох військових

Прощання з військовими у Львові
Прощання з військовими у Львові. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

Сьогодні, 20 травня, на Львівщині прощаються із чотирма військовими: Володимиром Масняком, Олексієм Дудиком, Богданом Пенюком і Романом Пащаком.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Володимир Масняк жив у місті Броди Золочівського району.

Володимир Масняк
Володимир Масняк. Пресслужба Львівської ОВА

Вступив до війська у лютому 2022 року. Був номером обслуги кулеметного відділення Володимир загинув 15 травня 2024 року поблизу населеного пункту Лук'янці Харківської області у віці 42 років.

Олексій Дудик народився у селі Високе на Вінниччині. Проходив строкову службу в Навчальному центрі імені Василя Вишиваного, згодом став командиром відділення зенітно-ракетних військ 45 полку імені Олександра Красіцького НГУ.

Олексій Дудик
Олексій Дудик. Пресслужба Львівської ОВА

Протягом 2004-2008 років працював інспектором охорони на різних підприємствах, сапером-радіотелефоністом групи розмінування. У 2008 році вступив на службу до Державної кримінально-виконавчої служби України й понад 10 років працював у Личаківській виправній колонії №30.

На початку повномасштабного вторгнення РФ Олексій був на передовій. Брав участь у боях за Рубіжне, Сіверськодонецьк і Попасну, був поранений, а згодом перевівся до лав Третьої окремої штурмової бригади. За відданість присязі й народу України був нагороджений медаллю Міністерства оборони "15 років сумлінної служби" й нагрудним знаком "За зразкову службу".

Богдан Пенюк жив у місті Великі Мости Червоноградського району.

Богдан Пенюк
Богдан Пенюк. Пресслужба Львівської ОВА

Був кулеметником Першого стрілецького батальйону військової частини А7015, сержантом. Загинув 12 травня 2024 року під час виконання бойового завдання біля Ковалівки в Луганській області.

Роман Пащак народився у селі Жулин Стрийської громади.

Роман Пащак
Роман Пащак. Пресслужба Львівської ОВА

Наприкінці 2022 року долучився до війська як доброволець. Воював до січня 2024 року, після чого не перебував у лавах ЗСУ. Помер у лікарні в Запоріжжі, смерть не пов'язана із бойовими діями.

На початок