На Львівщині 18 травня попрощаються із шістьма військовослужбовцями

На Львівщині 18 травня попрощаються із шістьма військовослужбовцями

Поховання військового у Львові
Поховання військового у Львові. Пресслужба Львівської міської ради

Сьогодні, 18 травня, на Львівщині відбудеться прощання із шістьма військовими. Андрій Пиль, Іван Колодійчик, Богдан Крохмаль, Володимир Дацюк, Юрій Потрогош та Богдан Мацелюх загинули, захищаючи Україну.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Андрій Пиль — житель села Нижні Гаї Дрогобицької громади. Після закінчення школи чоловік вступив у Дрогобицький коледж нафти та газу. Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист держави у складі 1 роти 67 батальйону ТрО. Андрій Пиль загинув 14 травня 2024 року поблизу М’ясожарівки на Луганщині. Йому було 48 років.

Андрій Пиль
Андрій Пиль. Пресслужба Львівської ОВА

Іван Колодійчик — уродженець міста Борислав Львівської області. Після школи він вступив до Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. З перших днів повномасштабного вторгнення чоловік вступив до лав Збройних сил. Воював у складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Захисник загинув 27 травня 2022 року у віці 23 роки.

Іван Колодійчик
Іван Колодійчик. Пресслужба Львівської ОВА

Богдан Крохмаль — житель міста Червоноград. Чоловік був старшим солдатом, навідником мінометного взводу 33 окремої механізованої бригади. Воїн вважався зниклим безвісти з лютого 2024 року. Однак згодом рідні отримали підтвердження його загибелі на Донеччині. Йому було 23 роки.

Богдан Крохмаль
Богдан Крохмаль. Пресслужба Львівської ОВА

Володимир Дацюк — мешканець міста Сокаль. Військовий був майстром ударних безпілотних авіаційних комплексів батальйону безпілотних систем військової частини А4447. Загинув 12 травня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Побєда Донецької області у віці 46 років.

Володимир Дацюк
Володимир Дацюк. Пресслужба Львівської ОВА

Юрій Потрогош — житель міста Кам’янка-Бузька. Воїн був підполковником та командиром однієї з військових частин. Загинув 16 травня 2024 року внаслідок ракетного обстрілу на Харківщині у віці 38 років.

Юрій Потрогош
Юрій Потрогош. Пресслужба Львівської ОВА

Богдан Мацелюх — уродженець села Старий Яр, згодом переїхав до Яворова. У серпні 2023 року Богдана призвали до війська і він вступив до лав 14 механізованої бригади. Загинув 10 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині.

Богдан Мацелюх
Богдан Мацелюх. Пресслужба Львівської ОВА

На початок