У Львові тимчасово не працюватиме фонтан біля Оперного театру

У Львові тимчасово не працюватиме фонтан біля Оперного театру

Фонтан біля Оперного театру у Львові
Фонтан біля Оперного театру у Львові. Пресслужба Львівської міської ради/Олександр Мазуренко

Сьогодні, 10 травня, о 18:00 у Львові вимкнули фонтан біля Оперного театру. Це пов'язано із підготовкою до півмарафону "Не зупиняйся!", який відбудеться 11-12 травня. У неділю, 12 травня, приблизно о 17:00 фонтан увімкнуть.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

"На площі біля Оперного театру буде змонтовано різні конструкції, необхідні для організації і проведення напівмарафону "Не зупиняйся!". Роботи розпочнуть вже сьогодні, позаяк завтра відбуватимуться дитячі забіги. Відтак сухий фонтан біля Оперного театру буде вимкнений від сьогодні з 18:00. Орієнтовно з 17:00 год в неділю відновимо його роботу", — повідомили у Галицькій районній адміністрації.

Що відомо про півмарафон "Не зупиняйся!":

  • У межах забігу організують шість дистанцій: 21 км, 10 км, 5 км, "Забіг подяки" — 1 км, командну п'ятірку, дитячі забіги. В суботу, 11 травня, учасникам видадуть стартові пакети, а також проведуть дитячі забіги на 100 і 500 метрів.
  • В неділю, 12 травня, відбудеться основна частина півмарафону. Також буде символічна дистанція, яку пройдуть військові на реабілітації — 70 метрів.
  • Окрім офлайн-марафону можлива участь онлайн: кожну з дистанцій можна пробігти у будь-якій частині світу.
  • Вартість участі в півмарафоні залежить від обраної дистанції, мінімальна вартість — 300 гривень за 1 кілометр. Онлайн-участь коштує 100 гривень, а дитячі забіги відбудуться безкоштовно.

На початок