Розбирають завали: що відомо про ракетний удар по Львівщині 8 травня

Розбирають завали: що відомо про ракетний удар по Львівщині 8 травня

8 травня росіяни завдали по Львівщині ракетних ударів — пошкоджені об’єкт генерації електроенергії у Червоноградському районі та об’єкт газотранспортної системи у Стрийському районі. Наразі там розбирають завали.

Про це в ефірі "Суспільне. Студія" повідомив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

"Зараз казати про рівень пошкоджень і критичність цих пошкоджень — поки що неможливо, оскільки здійснюється розбір завалів. Тільки згодом, провівши певний аналіз наслідків, можна буде говорити через скільки часу ці об’єкти зможуть відновити функціонування в тій, чи іншій мірі", – розповів посадовець.

За його словами, на території двох громад Львівщини, поза межами населених пунктів, були виявлені уламки збитих ракет, якими росіяни атакували Львівщину.

"На даний момент всі невідкладні заходи по ліквідації пожеж, які виникли внаслідок ракетного обстрілу, були вже здійснені. На місці працюють слідчо-оперативні підрозділи: встановлюють і типи ракет, якими завдано ударів, і наслідки", – додав Годик.

Наразі обмежень по електропостачанню для споживачів на Львівщині немає. Проте у пресслужбі "Укренерго" повідомили, що на тлі масованого обстрілу енергетичних об'єктів сьогодні ввечері з 18:00 до 23:00 можливе обмеження побутових та промислових споживачів по всій Україні, які будуть рівномірно розподілені по всім областям.

Що відомо про ракетний удар по Львівщині 8 травня 2024

Вранці, 8 травня, на Львівщині під час повітряної тривоги пролунали вибухи. Росіяни атакували два об'єкти критичної енергетичної інфраструктури в області. Жертв та травмованих немає.

Під час повітряної тривоги, яку оголосили близько 04:00, росіяни крилатими ракетами атакували два обʼєкти критичної енергетичної інфраструктури у Львівській області.

Під час повторної тривоги, яка пролунала о 06:27, армія РФ атакувала Львівську область аеробалістичними ракетами "Кинджал". Критична та житлова інфраструктура не постраждали.

За попередньою інформацією, у повітряний простір Львівської області залетіли 12 ракет. Із них 8 збили воїни ПвК "Захід" та мобільні вогневі групи.

На початок