До Львова приїхав міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон

До Львова приїхав міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон

Девід Камерон у Львові
Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон залишив запис у Книзі почесних гостей Львова, 3 травня 2024 року. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

Сьогодні, 3 травня, до Львова завітав міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон. Це перший візит міністра на Львівщину.

Про це повідомив на Telegram-каналі мер Львова Андрій Садовий.

"Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон у Львові. Ранок може починатися не тільки з кави. Заяви про використання британської зброї по території агресора та наші розмови надають впевненості", — каже міський голова.

Також, за словами Садового, під час зустрічі із Девідом Камероном та послом Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Мартіном Гаррісом говорили про розбудову індустріальних парків у Львові, можливість пошуку шляхів відкриття львівського аеропорту та важливість формування ветеранської спільноти.

Після цього Девід Камерон посадив дерево у центрі Львова. Робінія міністра ростиме поруч із деревом професора Тімоті Снайдера.

Крім того, Девід Камерон зустрівся із очільником Львівської ОВА Максимом Козицьким.

"Під час нашої зустрічі він (Девід Камерон, — ред.) повідомив, що сьогодні МЗС Великої Британії переведе Львівщину у так звану жовту зону. Це означає, що британцям, які мають бізнес у нашій області, та потенційним інвесторам значно легше буде отримати страхування для подорожей на Львівщину", — каже Максим Козицький.

За його словами, попередньо також у жовту зону переведуть Житомирську, Рівненську та Волинську області. Більше інформації згодом надасть Посольство Великої Британії в Україні.

На початок