У Львові відкрили меморіальну дошку Петру Радковцю

У Львові відкрили меморіальну дошку Петру Радковцю

Відкриття меморіальної дошки Петру Радковцю, 27 квітня 2024
Відкриття меморіальної дошки Петру Радковцю, 27 квітня 2024. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

Вчора, 27 квітня, у Львові відкрили меморіальну дошку краєзнавцю й гіду Петру Радковцю. В цей день йому би виповнилося 60 років.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Меморіальну таблицю встановили на фасаді будинку на вулиці Лисенка, 7, в якому Петро Радковець жив у дитинстві й молодості. Дизайн дошки створив друг краєзнавця Юрій Крукевич, а ідею встановлення дошки запропонувало "Товариство Лева".

"Петро Радковець впродовж 20 років проводив екскурсії для найрізноманітнішої публіки: посадовці найвищого рангу, іноземні делегації, туристи, діти і львів’яни, які все життя живуть в цьому місті. Кожного разу він робив це так, що люди прагнули повернутись на його прогулянку Львовом. Петро став культурним тригером, що надихав Львовом. Саме тому, на цій табличці є слово "натхненний", — розказав зять Петра Радковця Омелян Ощудляк.

Також у Львівському туристичному офісі погасили поштову марку із зображенням Петра Радковця.

"Марка охоплює 5 символічних зображень: культове фото Петра Радковця, чоловічок з брендбуку Львова 2019 року, який дизайнер змалював з найвідомішого гіда, та ключові елементи образу краєзнавця, без яких його важко уявити", — йдеться у повідомленні.

На початок