"Львів – місто весни": 27 квітня оголосять переможців конкурсу

"Львів – місто весни": 27 квітня оголосять переможців конкурсу

27 квітня, у Львові оголосять переможців конкурсу "Львів – місто весни". Взяти участь можна до кінця тижня.

Керівниця управління туризму Христина Лебідь розповіла Суспільному про призи для переможців.

"У нас є гарні партнери – це готель, який запропонував одну ніч у Львові зупинитися, це кав’ярні й ресторани, які пропонують від себе смачні пропозиції. "Lviv.travel" подарує City Card, яка допоможе зекономити на відвідуванні найкращих локацій у Львові. Я сподіваюся, що тут ми повинні думати в перспективу. Львів має бути привабливим весною, саме через призму цвітіння. Це День міста, це великодній період", — каже Христина Лебідь.

Для участі в конкурсі потрібно зробити фото чи зняти відео на одній із квіткових локацій Львова й опублікувати його у соцмережах до 21 квітня. Ознайомитися з усіма деталями можна на сайті Львівської міської ради.

Взяв участь і почесний консул України в Королівстві Нідерланди Еміль де Севрен Жакет. Він зробив фото біля тюльпанів на Меморіалі Героїв Небесної Сотні.

"Цього року ми привезли до України 450 тисяч тюльпанів. Це не тільки до Львова, а й до Києва, Бучі, Херсона, Дніпра та Одеси. Сподіваємось наступного року збільшити цю кількість до мільйона. Ми хочемо й надалі поширювати їх по Україні, аби люди, наскільки це можливо, насолоджувалися ними. Ці тюльпани – це мова дружби, наші люди таким чином кажуть: ми любимо українців, ми їх підтримуємо", — розповів Еміль де Севрен Жакет.

На початок