У Львові директора підприємства підозрюють у забрудненні ділянки оборонного заводу

У Львові директора підприємства підозрюють у забрудненні ділянки оборонного заводу

Територія оборонного заводу
Територія оборонного заводу. Пресслужба Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону

Директора львівського підприємства, яке займається вивезенням, сортуванням та переробкою сміття, підозрюють у забрудненні земель оборонного заводу. За даними прокуратури, він завдав громаді збитків на понад 14,5 мільйонів гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони західного регіону.

"За даними слідства, керівник фірми, яка спеціалізується на вивезенні, сортуванні та переробці сміття, самовільно і несанкціоновано наказав підлеглим розмістити на земельній ділянці державного оборонного заводу тверді побутові відходи, які забруднили 2000 кв. м землі фосфором, хлоридом, цинком, кадмієм, свинцем та іншими небезпечними для життя та здоров’я речовинами", — йдеться у повідомленні.

Слідчі з'ясували, що директор підприємства хотів заощадити час, матеріальні ресурси й спростити робочий процес таким чином. Він завдав Львівській територіальній громаді збитків на понад 14,5 мільйона гривень.

Наразі на ділянці ліквідовують наслідки забруднення. Також вирішують питання про запобіжний захід для керівника фірми. Санкція статті "Незаконне заволодіння землями водного фонду в особливо великих розмірах" — караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

На початок