На Львівщині 16 квітня попрощаються із п'ятьма захисниками

На Львівщині 16 квітня попрощаються із п'ятьма захисниками

Церемонія прощання на площі Ринок
Церемонія прощання на площі Ринок. Пресслужба Львівської міської ради

Сьогодні, 16 квітня, на Львівщині відбудеться прощання із п'ятьма військовослужбовцями. Микола Фок, Михайло Томкевич, Олександр Кріль та Богдан Вдович загинули у бою, а Олександр Волошин помер від важкої хвороби.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Микола Фок родом із Нового Роздолу. Чоловік був командиром зенітного ракетного взводу. Загинув 13 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Семенівка Донецької області.

Микола Фок
Микола Фок. Пресслужба Львівської ОВА

Олександр Волошин родом із села Криниця Миколаївської громади. Чоловік брав участь в АТО. Після повномасштабного вторгнення був військовослужбовцем Галицько-Волинської бригади. Помер внаслідок важкої хвороби.

Олександр Волошин
Олександр Волошин. Пресслужба Львівської ОВА

Михайло Томкевич — уродженець села Дроздовичі Львівської області. Із початком повномасштабного вторгнення він добровольцем вступив до лав територіальної оборони. Захисник боровся з військами РФ у складі 125 окремої бригади ТрО.

Михайло Томкевич
Михайло Томкевич. Пресслужба Львівської ОВА

Олександр Кріль народився у місті Бенгазі у Лівії у родині військовослужбовця. Коли Олександру було два роки, його родина переїхала до Львова. У 2015-2016 роках проходив військову службу у складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Із початком повномасштабного вторгнення РФ чоловік добровільно став на захист країни. Військовий виконував бойові завдання на Донеччині, Луганщині та Харківщині. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками. Загинув, евакуйовуючи поранених побратимів.

Олександр Кріль
Олександр Кріль. Пресслужба Львівської ОВА

Богдан Вдович — житель села Зіболки Жовківської громади. Воїн обороняв Україну на східному напрямку. Загинув 10 квітня 2024 року в Донецькій області. Йому було 24 роки.

Богдан Вдович
Богдан Вдович. Пресслужба Львівської ОВА

На початок