У Львові відбувся випускний курсантів ДСНС із трьох областей України

У Львові відбувся випускний курсантів ДСНС із трьох областей України

У Львівському державному університетові безпеки життєдіяльності ДСНС відбувся випуск 426 курсантів. Тут навчалася молодь із трьох областей — Львівської, Харківської та Черкаської.

Суспільне поспілкувалося із випускниками.

Назар Колодрівський родом із Чернівців. Він рятувальник у другому поколінні й каже, що з дитинства знав, ким буде:

"З кожним роком ти стаєш все більше підкованим у своїй професії. Були практики, виїжджали на прильоти, на безліч різних навчальних тренувань, і ось так проминуло чотири роки. Ми йдемо на служби у свої гарнізони, по своїх підрозділах. Я бачив, як мій батько рятує, на власні очі, як він це робить, і я хотів стати таким як він".

Випускний у Львівському державному університет безпеки життєдіяльності ДСНС, 13 квітня 2024
Випускний у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності ДСНС, 13 квітня 2024. Суспільне Львів/Єлісавета Сілаєва

Курсантка Катерина Бутенко навчалася в Черкаському університеті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Упродовж чотирьох років дівчина вчилася на відмінно й отримала диплом з відзнакою.

"Та все подобалося: спілкування, дуже багато людей, викладачі класні. Найважче наряди, вони трохи так вимотували, якщо чесно, стояти вночі важко було", — розповідає Катерина.

Дівчина планує працювати у Київській області фахівчинею відділу агітаційно-пропагандистської роботи.

Дипломи випускникам вручив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко. Їх отримали 426 курсантів із Львівської, Харківської та Черкаської областей, розповідає ректор Львівського університету безпеки та життєдіяльності Дмитро Бондар.

"Чотири роки навчання їх дисциплінує. Вони повністю здобувають робітничу професію: пожежник, рятувальник. Також здобувають по напрямках психології, пожежної, техногенної безпеки, цивільного захисту", — каже Дмитро Бондар.

На початок