У Львові 11 квітня вулиця Кубійовича і частина вулиці Кубанської стануть односторонніми

У Львові 11 квітня вулиця Кубійовича і частина вулиці Кубанської стануть односторонніми

Вулиця Кубійовича у Львові
Вулиця Кубійовича у Львові. Facebook/Igor Zinkevych

Завтра, 11 квітня, у Львові змінять організацію дорожнього руху. Уся вулиця Кубійовича та невелика ділянка вулиці Кубанської стануть односторонніми.

Як повідомили у Львівській міській раді, вже зранку 11 квітня розпочнуть роботи із встановлення дорожніх знаків для зміни організації дорожнього руху.

"Наприкінці минулого року комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення про зміну організації дорожнього руху на окремих ділянках вул. Кубійовича і Кубанській. Ми опрацювали це рішення, погодили нову схему ОДР в поліції і придбали відповідні дорожні знаки. Завтра розпочинаємо їх встановлювати", — каже начальник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації Віктор Дубиняк.

За його словами, на вулиці Кубійовича — на ділянці від площі Вишиваного до вулиці Кубанської досі був двосторонній рух. Від завтра вся вулиця стане односторонньою. Також на частині вулиці Кубанської — від вулиці Кубійовича до вулиці Стуса рух транспорту з двостороннього стане одностороннім. Водіїв та мешканців району просять звернути увагу на зміни.

На початок