На Львівщині оголосили про підозру лікарці, яка не діагностувала інфаркт у пацієнта: чоловік помер

На Львівщині оголосили про підозру лікарці, яка не діагностувала інфаркт у пацієнта: чоловік помер

Палата лікарні
Палата лікарні. УНІАН/Скакодуб Андрій

Лікарці зі Стрийщини оголосили про підозру через неналежне виконання обов'язків. Жінка неправильно поставила діагноз 63-річному пацієнту з інфарктом міокарда та відпустила додому. Через кілька годин хворий помер на робочому місці.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури. За даними слідства, у червні 2023 року чоловік звернувся в районну лікарню зі скаргами на високий артеріальний тиск та болі за грудиною. Терапевтка приймального відділення оглянула 63-річного пацієнта та зробила йому електрокардіограму. У результаті поставила неправильний діагноз — ішемічна хвороба серця та відпустила чоловіка додому.

"Насправді у потерпілого був інфаркт міокарда, а відтак він потребував консультації суміжних спеціалістів — кардіолога/реаніматолога та термінової госпіталізації у стаціонар", — йдеться у повідомленні.

Через кілька годин з моменту обстеження хворий помер на робочому місці – на території кар’єру. Причиною смерті став гострий інфаркт. Це призвело до зупинки серця, кровообігу та дихання.

Лікарці інкримінують неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки для хворого. Їй загрожує позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п'яти років або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження, або позбавлення волі на той самий строк.

На початок