У Львові відкрили меморіальну таблицю Блаженнішому Любомиру Гузару

У Львові відкрили меморіальну таблицю Блаженнішому Любомиру Гузару

У Львові відкрили меморіальну таблицю Блаженнішому Любомиру Гузару
Меморіальна таблиця Блаженнішому Любомиру Гузару, 16 березня 2024. Фото: Роман Балук / пресслужба Львівської міської ради

Сьогодні, 16 березня, на фасаді храму святих безсрібників Косми і Дам’яна на вулиці Лисенка, 45 у Львові відкрили й освятили меморіальну таблицю Блаженнішому Любомиру Гузару. Також при храмі відкрили катехитичний клас.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Любомир Гузар – Глава і Отець Української греко-католицької церкви, Почесний громадянин та уродженець Львова. У храмі святих безсрібників Косми і Дам'яна Блаженнішого Любомира хрестили навесні 1933 року.

Пам’ятну таблицю освятив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав.

Блаженніший Патріарх Святослав на відкритті меморіальної таблиці Блаженнішому Любомиру Гузару, 16 березня 2024.
Блаженніший Патріарх Святослав на відкритті меморіальної таблиці Блаженнішому Любомиру Гузару, 16 березня 2024. Фото: Роман Балук / пресслужба Львівської міської ради

"Ми сьогодні просимо Блаженнішого Любомира, щоб він помолився за нас, за нашу церкву, за це місто, за усіх наших людей, які сьогодні зранені. Просимо, щоб він попросив для нас стійкості і перемоги над російським загарбником", – сказав Блаженніший Патріарх Святослав.

Разом із відкриттям меморіальної таблиці при храмі відкрили катехитичний клас імені Любомира Гузара. Його також освятив Блаженніший Патріарх Святослав.

На початок