У Львові хірурги зі США прооперували 20-річну киянку із вродженою вадою обличчя

У Львові хірурги зі США прооперували 20-річну киянку із вродженою вадою обличчя

У Львові хірурги зі США прооперували 20-річну киянку із вродженою вадою обличчя
Пацієнтка з Києва Ніна. Фото: пресслужба Першого ТМО Львова

Американська хірургиня українського походження Оксана Джексон разом зі своєю командою та українськими фахівцями прооперувала 20-річну киянку. Ніна народилася із розщілиною верхньої губи, м'якого і твердого піднебіння. Через це їй було важко їсти та ковтати. Фахівці виконали їй останнє сьоме втручання та остаточно скорегували дефект.

Як повідомили у пресслужбі Першого ТМО Львова, вперше лікарі виконали Ніні операцію, коли їй було лише 7 місяців. Потім були інші втручання, покликані покращити її фізичний стан.

"Через щілину дуже важко їсти та пити воду, так як через неї, через ніс виходить вода, їжа, їжа там може застрягати. Це приносить дискомфорт впродовж всього життя, поки її не закриють. Перша операція була, коли мені було 7 місяців, потім у рік і місяць, півтора роки, п'ять років, 18 років, 19 і ця в 20 років. Всі ці операції між собою пов'язані, вони або закривають піднебіння, або губу, або робили мені ще ніс, щоб я могла дихати, тому що до 19 років я не дихала носом майже взагалі", — каже Ніна.

Коли дівчині виповнилось вже 20 років, вона приїхала до Львова на косметичну операцію, аби позбутися слідів вродженої вади. Остаточно скорегувати дефект на обличчі дівчини взялася місія американських лікарів, які вже вдруге приїздять зі США до Львова.

"Я чекала на цю операцію понад рік. Це вже має бути завершальна пластика, що закриє дефекти, яких я соромилась. Нарешті зможу закінчити те, до чого ми йшли з мамою 20 років. І будуватиму своє життя щасливою людиною без обмежень", — говорить Ніна.

Американсько-українська команда медиків виконала повторну пластику губи та носа, щоб забрати шрам від попередніх операцій. Дівчина добре перенесла втручання і задоволена результатом. Загалом фахівці прооперували 20 пацієнтів.

На початок