Інформація про знеструмлення надходитиме через чат-боти та SMS від "Львівобленерго"

Інформація про знеструмлення надходитиме через чат-боти та SMS від "Львівобленерго"

Інформація про знеструмлення надходитиме через чат-боти та SMS від "Львівобленерго"
Зображення ілюстративне. Суспільне Львів

Споживачів, які заборгували за електроенергію або не допускають до електролічильника працівників "Львівобленерго", додатково попереджатимуть про потенційне відключення через чат-боти у Viber і Telegram або SMS-повідомленням. Досі абонентам присилали попередження про можливі відключення рекомендованим листом через Укрпошту, проте споживачі могли не отримати цього попередження.

Про це Суспільному розповіла речниця "Львівобленерго" Галина Петрушка.

"Ми й надалі надсилатимемо листи Укрпоштою, тому що до цього нас зобов’язує законодавство. Але від сьогодні ми використовуватимемо альтернативні шляхи інформування — чат-боти у Viber/Telegram або SMS-повідомлення. Контролер повинен раз в три місяці оглянути лічильник. Але зважаючи на те, що в країні війна, хтось виїхав, хтось боїться відчинити двері, то ми спочатку надсилаємо повідомлення, що наші працівники повинні прийти. А вже потім – про знеструмлення", — пояснила Галина Петрушка.

Споживачі, які вже зареєструвалися у чат-ботах "Львівобленерго" у Viber або Telegram, отримуватимуть сповіщення там. Споживачам, які підлягають відключенню, але не зареєстровані у чат-боті, повідомлення приходитимуть на мобільні номери, з яких вони раніше телефонували до кол-центру "Львівобленерго". Програма автоматично прив’язує номер телефону до особового рахунку.

"Бувало так, що хтось телефонував зі свого мобільного до нас, щоби отримати інформацію про стан рахунку своїх батьків або ще когось. Тоді програма автоматично прив’язала цей номер до цього особового рахунку", — каже Галина Петрушка.

За її словами, якщо споживач отримав попередження про борг, то йому треба його сплатити. Додаткову інформацію можна дізнатися у постачальника універсальних послуг ТОВ "Львівенергозбут" за телефонами 0676370568, 0506370568, 0736370568.

"Про суму боргу ми не знаємо. Нам тільки надають списки боржників і ми їх мусимо знеструмити. А який там борг, чи можна реструктуризувати та інше – це треба питати у "Львівенергозбуті", — розповідає речниця "Львівобленерго".

Якщо контролер "Львівобленерго" не зміг зняти показники лічильники, то споживачу варто зателефонувати в кол-центр "Львівобленерго" за номером 0800301568, дізнатися контактний номер районного підрозділу й узгодити з працівниками дату і час проведення контрольного огляду електролічильника.

Галина Петрушка також зазначила, що були випадки, коли виявилося, що власник помешкання, де ніхто не відчиняв дверей, був на війні.

"Ми не знаємо, хто там живе. Тому ми зараз максимально докладаємо зусиль, щоби людина могла передзвонити й попередити. Якщо це військовий, то будемо розглядати кожну ситуацію в індивідуальному порядку", — каже Галина Петрушка.

На початок