У Львові комунальники проводять ямковий ремонт доріг

У Львові комунальники проводять ямковий ремонт доріг

У Львові комунальники проводять ямковий ремонт доріг
Ямковий ремонт доріг. Фото: пресслужба Львівської міської ради

Сьогодні, 17 лютого, у всіх районах Львова комунальники ліквідовують ями на дорогах. До роботи залучили 14 бригад.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури міської ради Ореста Тимчишина, комунальні служби посилено працюють у суботу через сприятливі погодні умови. Зокрема, сьогодні ліквідують ями на вулиці Городоцькій, Хмельницького, Липинського, Шевченка та Творчій.

"Сьогодні у всіх районах Львова асфальтують ями, в Галицькому ще перекладають бруківку. В загальному працює 14 бригад. Для ліквідації ямковості у Шевченківського шляхово-ремонтного підприємства замовили 105 тонн асфальту. Роботи триватимуть впродовж дня", – каже Орест Тимчишин.

Як пояснив голова громадської організації "Зручне Місто" Юрій Тер-Арутюнян, ями на дорогах виникають через зміни температурних режимів.

"В будь-які шпаринки, які є в асфальтовому покритті, туди потрапляє вода. Вона замерзає, утворюється лід, розширюється, і може сприяти збільшенню тріщин, тріщини перетворюються на ями. Зробити повністю дорожнє покриття це краще, але й неймовірно дорого, довго. В нас немає можливості взяти й в один момент перекатати усі дороги міста", — каже Юрій Тер-Арутюнян.

Навесні у Львові планують розпочати поточний ремонт доріг.

На початок