Ракетна атака РФ по Львову завдала шкоди 12 бізнесам

Ракетна атака РФ по Львову завдала шкоди 12 бізнесам

Ракетна атака РФ по Львову завдала шкоди 12 бізнесам
Світлина ілюстративна. Фото: Facebook/Андрій Москаленко

У Львові після ранкової ракетної атаки 15 лютого завершили попереднє обстеження бізнесів, які зазнали збитків. Це 12 львівських компаній.

Про це повідомив на Facebook-сторінці перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

За словами посадовця, серед компаній є підприємства, що займаються виробництвом, аптеки, логістичні компанії, супермаркет та інші. За попередніми розрахунками, сума збитків, які були завдані бізнесу, складає понад 7 мільйонів гривень. Втім, остаточну суму ще вираховують.

"Постраждалі від атаки компанії зможуть податись на отримання часткової компенсації. Для цього запроваджено спеціальний вид ваучеру від Львівської міської ради", — каже Андрій Москаленко.

Інформація про те, як отримати відшкодування, є на сайті мерії за посиланням. Також можна зателефонувати у Службу підтримки ЦНАПНомер: 093 2975-795 та Центр підтримкиНомер: 0322-546-015 підприємництва.

Що відомо про ракетну атаку по Львову 15 лютого

Вранці, 15 лютого, російська армія завдала ракетного удару по Львову. У місті зафіксували влучання в об'єкт критичної інфраструктури. Також вибуховою хвилею пошкоджені житлові будинку, дві школи та садочок.

Внаслідок удару троє людей травмовані. Двом травмованим — це чоловік та жінка, які живуть в будинках на Науковій, надали допомогу на місці. У них різані рани. Також госпіталізували чоловіка з гематомою надбрівної ділянки. Це також мешканець одного з будинків, які пошкоджені вибуховою хвилею.

Також, за даними Міністерства енергетики України у Львові суттєво пошкоджено кілька об’єктів оператора системи розподілу електроенергії, зокрема трансформаторну підстанцію. Знеструмлено об’єкт інфраструктури.

На вулиці Науковій, 7а запрацював виїзний ЦНАП, де мешканці пошкоджених будинків можуть отримати консультації й подати документи на відшкодування вибитих вікон і дверей. За кожне вибите вікно місто компенсує людям до 12000 гривень, за одні вибиті вхідні двері – до 8000 гривень.

На початок