На Львівщині автомобіль потрапив у провалля: у якому стані водій

На Львівщині автомобіль потрапив у провалля: у якому стані водій

На Львівщині автомобіль потрапив у провалля: у якому стані водій
. Фото: Facebook/Самбірський район ЄС

Пізно ввечері, 7 лютого, на Львівщині на дорозі "Турка-Лопушанка" через підмив землі утворилося провалля. Туди провалився автомобіль. 41-річний водій отримав травми.

Заступник директора департаменту з питань дорожнього господарства Микола Одиноцький розповів Суспільному, що провалля утворилося поблизу села Вовче. На ділянці від Турки до цього села відбувається капітальний ремонт чотирьох мостів та двох водопропускних труб. На передостанній трубі стався підмив.

"На автомобільній дорозі "Турка-Лопушанка" стався підмив насипу земляного полотна в зв'язку з різким потеплінням, таненням снігу та випаданням дощу. Загальний потік пішов в трубу та за трубу і розмило пісок, утворився такий розмив, провалля. І в темну пору доби водій не побачив і туди так провалився", — пояснює Микола Одиноцький.

За даними Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, унаслідок обвалу мосту отримав травми 41-річний водій авто. Його з відкритим переломом правого передпліччя госпіталізували в Турківську центральну районну лікарню.

За словами Миколи Одиноцького, провалля вже ліквідували. На ділянці забезпечений повний проїзд.

Провалля на ділянці вже ліквідували
Провалля на ділянці вже ліквідували. Фото надав Суспільному Микола Одиноцький

"Там ще не завершено заходи з капітального ремонту, має бути ще асфальтове покриття. Минулого року в зв'язку з недостатнім фінансуванням ми його недоробили", — додає Микола Одиноцький.

Посадовець додає, що ремонт труби планують завершити у 2024 році.

Як повідомила речниця поліції Львівщини Світлана Добровольська, за цим фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 ККУ — порушення правил безпеки дорожнього руху. Правоохоронці встановлюють обставини події.

На початок