На посаду мера Львова балотуватиметься стоматолог-підприємець Юрій Бунь

На посаду мера Львова балотуватиметься стоматолог-підприємець Юрій Бунь

На посаду мера Львова балотуватиметься стоматолог-підприємець Юрій Бунь
. Facebook Юрій Бунь

52-річний власник стоматологічних поліклінік на Львівщині та Тернопільщині Юрій Бунь балотуватиметься на посаду мера Львова. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook 27 серпня.

"Шановні друзі, мене звати Бунь Юрій Миколайович. Лікар, кандидат медичних наук, доцент, підприємець, завідувач кафедри хірургічної стоматології Львівського медичного інституту. Я прийняв рішення балотуватися на посаду мера міста Львова. В найближчі дні я спробую детально розповісти, що хочу покращити в житті громади міста Львова", — написав Юрій Бунь.

Юрій Бунь працює завідувачем кафедри хірургічної стоматології у приватному ВНЗ Львівського медичного інституту. Як повідоми Юрій Бунь у коментарях до допису, його висуне партія "Громада і закон".

Що відомо

  • Оксана Юринець балотуватиметься у мери Львова від партії УДАР.
  • Першим про балотування на посаду мера оголосив чинний мер Львова Андрій Садовий. Садовий балотується вчетверте.
  • У жовтні 2018 року ефірі програми "Тема дня" на телеканалі UA:Перший Андрій Садовий заявив, що більше не братиме участь у виборах мера Львова. Пояснив це бажанням працювати на рівні держави.
  • Нардеп від "Голосу" Ярослав Рущишин буде балотуватися у мери Львова. Ярослав Рущишин — народний депутат України, підприємець та громадський діяч. Йому 52 роки.
  • У вівторок, 25 серпня, Українська Галицька партія висунула на посаду мера Львова депутатку Юлію Гвоздович.
  • 26 серпня партія "Слуга народу" обрала трьох чиновників, один з них балотуватиметься на виборах мера Львова.
  • Серед претендентів — керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза, депутат Львівської міськради, військовий лікар Тарас Кльофа і заступник голови ЛОДА Юрій Холод.
  • Згодом Юрій Холод відмовився від змагання, у нього є підозри на COVID-19.
На початок