Вкусив себе за лапу: у Львові прооперують крокодила Джастіна

Вкусив себе за лапу: у Львові прооперують крокодила Джастіна

Вкусив себе за лапу: у Львові прооперують крокодила Джастіна
Крокодил Джастін. Фото: Орест Залипський

У Львові прооперують крокодила на прізвисько Джастін, евакуйованого із Запоріжжя. Нільський крокодил, який зараз мешкає у "Домівці врятованих тварин", поранив собі лапку.

Як розповів Суспільному директор притулку "Домівка врятованих тварин" Орест Залипський, крокодил вкусив сам себе за задню лапу і пошкодив собі пальці.

"Процес, як він себе кусав, ми не бачили. Ми тільки побачили, що він травмований, коли прийшли його годувати", — каже він.

І додає, що такі травми притаманні крокодилам.

"У клініці його оглянули, обробили рану, вкололи антибіотик та зробили рентген. Тепер він знову у "Домівці". У клініці ми його не можемо залишити, бо він там все рознесе", — пояснює Орест Залипський.

Зараз крокодил очікує на приїзд фахівців з Києва, оскільки у Львові спеціалістів з таких великих рептилій немає. Хоча почуває себе добре і не відмовляється від їжі.

За словами Ореста Залипського, Джастін оселився у "Домівці врятованих тварин" минулого літа, після того як його евакуювали з Запоріжжя. Зараз він має свій великий тераріум. Любить їсти курятину, кролятину та рибу.

Крокодил довжиною два метри та вагою 75 кг.

На початок