У Львові 19 липня попрощаються з трьома військовослужбовцями

У Львові 19 липня попрощаються з трьома військовослужбовцями

У Львові 19 липня попрощаються з трьома військовослужбовцями
Церемонія прощання на площі Ринок. Пресслужба Львівської міської ради

У середу, 19 липня, у Львові попрощаються з трьома військовослужбовцями Андрієм Жинчуком, Михайлом Мовчаном, Романом Андріївим. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Чин похорону Михайла Мовчана та Романа Андріїва розпочнеться о 11:00 у Гарнізонному храмі. О 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

Прощання з Андрієм Жинчуком розпочнеться о 11:00 у родинному помешканні в смт Брюховичі (вул. Незалежної України, 48), о 12:00 відбудеться Чин похорону у Храмі Пресвятої Богородиці. Поховають воїна на Брюховицькому цвинтарі.

Роман Андріїв — уродженець міста Києва. Йому було 35 років.

У Львові 19 липня попрощаються з трьома військовослужбовцями
Роман Андріїв. Фото: Львівська міська рада

Здобув освіту у відокремленому структурному підрозділі "Київський фаховий коледж ресторанного господарства Національного університету харчових технологій". Працював у закладі громадського харчування.

У вільний від роботи час любив читати та займався комп’ютерним програмуванням.

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука Національної гвардії України.

Роман Андріїв загинув 6 липня. У нього залишилися дружина, дві доньки та брат.

Андрій Жинчук — львів’янин. Йому було 44 роки.

У Львові 19 липня попрощаються з трьома військовослужбовцями
Андрій Жинчук. Фото: Львівська міська рада

Після завершення навчання у школі проходив військову службу у складі Західного територіального управління Національної гвардії України.

У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю, згодом — на місцевих приватних підприємствах. Захоплювався риболовлею та збиранням грибів.

У 2015 році виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах військової частини А3948 Збройних Сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії вступив до територіальної оборони. Боронив державу у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління "Захід" Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Андрій Жинчук загинув 14 липня. У Андрія Жинчука залишилися батько, дружина, тітки, брати, сестри, племінники та хрещені діти.

Михайло Мовчан — львів’янин. Йому було 42 роки.

У Львові 19 липня попрощаються з трьома військовослужбовцями
Михайло Мовчан. Фото: Львівська міська рада

Закінчив Львівський професійний коледж готельно-туристичного та ресторанного сервісу. Після завершення навчання проходив військову службу у Львові.

У мирний час працював експедитором. Обожнював танці та музику.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем став на захист Батьківщини від окупантів. Виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 115-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.

Загинув Михайло Мовчан 14 липня. У Михайла Мовчана залишилися мама, дружина, двоє дітей, сестра та брат.

На початок