Депутатам Львівської облради вручили повістки перед сесією

Депутатам Львівської облради вручили повістки перед сесією

Депутатам Львівської облради вручили повістки перед сесією
. Фото: Facebook Йосифа Ситника

У вівторок, 4 липня, перед засіданням Львівської обласної ради депутатам роздавали повістки. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці депутат Львівської облради від ВО "Свобода" Йосиф Ситник.

"Сесія Львівської обласної ради починається із зустрічі з представниками Личаківсько-Залізничного ОРТЦК та СП м. Львова. Депутатам вручили Повістки. Слава Україні!", — написав Йосиф Ситник.

Він також опублікував фото повістки, яку йому вручили.

Водночас, Йосиф Ситник не уточнив скільки саме депутатів отримали повістки.

Як повідомив заступник голови Львівської облради Юрій Холод, повістки вручили 34 депутатам-чоловікам, зокрема, і йому.

"Сьогодні 34 депутати вже отримали повістки. Це правильний меседж для усього суспільства, що немає обраних. Семеро ще не отримало. Є така технічна річ, що депутати в принципі зобов'язані здавати карточки, згідно яких вони реєструються для апарату обласної ради і ці семеро попередній раз не здали карток і цього разу вони не реєструвались внизу, а зайшли іншим способом до зали обласної ради. Це відповідно не дало їм можливості внизу отримати повістки", — сказав Юрій Холод.

Він також додав, що облрада співпрацює з ТЦК.

"ТЦК мають всі дані і співпрацюють з облрадою, тому всі запрошення на службу своїх адресатів знайдуть. Вручення повісток відбувалося культурно. Ніхто нікого не ловив. Про плани військові повідомили мене завчасу, я попросив працівників апарату виділити їм стіл у холі ради, відтак повістки видавали при реєстрації депутатів, зранку, перед сесією", — додав Юрій Холод.

Інформацію про те, що депутатам Львівської обласної ради вручили повістки перед засіданням 4 липня у коментарі Суспільному підтвердила начальниця пресслужби Львівського ТЦК та СП, капітан Марія Левко.

За її словами, повістки вручили в межах мобілізаційних заходів, які тривають в Україні. Військовий стан в Україні триває до 18 серпня.

13 депутатів Львівської обласної ради служать від початку повномасштабного вторгнення.

На початок