У Львові відбудеться фестиваль ретро-автомобілів Leopolis Grand Prix

У Львові відбудеться фестиваль ретро-автомобілів Leopolis Grand Prix

У Львові відбудеться фестиваль ретро-автомобілів Leopolis Grand Prix
. Фото: Leopolis Grand Prix Festival

У Львові 3 червня відбудеться фестиваль ретро-автомобілів Leopolis Grand Prix. Під час події в Парку культури відвідувачі зможуть побачити автомобілі різних епох: від представників ранньої автомобільної індустрії до 70-х, 80-х і 90-х років минулого століття. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Організатори очікують 100 автомобілів-учасників із шести країн Європи.

"Фестиваль є чудовою можливістю не тільки побачити історичні авто, але й поспілкуватись з ентузіастами, колекціонерами і експертами цієї індустрії. Окрім того, у відвідувачів фестивалю буде унікальна можливість за донат у 200 гривень проїхатись разом із власником ретро-автомобіля історичною трасою "Львівський трикутник", — повідомили організатори.

Серед учасників фестивалю:

  • ретро-автомобілі авто-фан-клубу "ЗАЗ-Козак" та десятків інших ретро-клубів України та Європи;
  • джип-клуб 4х4;
  • експонати з Київського військового музею;
  • спорткари 1990 та 2000 років та авто-клуб "Лео Львів";
  • спеціальні гості — байкерські клуби "Хулігани", "Десятка", Harley Davidson, Lions.

Також у програмі заходу: показові виступи від ДСНС України у Львівській області, майстер-класи з керування квадрокоптерами, курс домедичної допомоги, майстер-клас з військовій амуніції від Школи воїна, а також виступи музичних гуртів, майстер-класи для дітей, флорбол та зона фуд-кортів.

Цьогорічний Leopolis Grand Prix буде не стандартний — вхід для відвідувачів вільний, натомість за допомогою додаткових активностей будуть збирати гроші для закупівлі броньованого реанімобіля для військових медиків.

На початок