У Львові можливі перерви в електропостачанні — обленерго

У Львові можливі перерви в електропостачанні — обленерго

У Львові можливі перерви в електропостачанні — обленерго
. Львівобленерго

На кількох вулицях Львова можливі перерви в електропостачанні. Енергетики ремонтують підстанції. Про це повідомили на Facebook-сторінці "Львівобленерго".

"Львівобленерго" проводить ремонт обладнання високовольтної підстанції у Львові. У зв’язку з цим можливі перерви в електропостачанні на вулицях Кульпарківській (разом з прилеглими вулицями), Симоненка, Любінська, Городоцька (район Привокзального ринку, з прилеглими вулицями), Виговського, Петлюри, Садова.

"Електроенергія може бути відсутня як у житлових будинках, так і в різних установах та підприємствах на цих вулицях. Відтак, радимо непобутовим споживачам перевірити готовність до роботи автономних джерел живлення", — йдеться у повідомленні.

Планові ремонтні роботи триватимуть до 30 вересня 2023 року.

Також енергетики зазначають, що дізнатися про відключення електроенергії можна заздалегідь. Повідомлення споживачам надходитимуть у чат-ботах "Львівобленерго" у Viber та Telegram. Доєднатись можна за посиланням.

Інформацію про відключення також отримують на електронну пошту клієнти, зареєстровані у "Персональному кабінеті"

Окрім цього, дізнатись про причину відсутності електроенергії можна на вебсайті "Львівобленерго" у розділі "Чому немає світла" та у кол-центрі за номерами: 0-800-30-15-68, 067-333-15-68, 050-460-15-68, 093-170-15-68, (032) 290-75-68.

"Якщо ваш номер вже зафіксований у системі кол-центру, при дзвінку програма автоматично повідомить вас про відключення за вашою адресою", — додають у "Львівобленерго".

На початок