"Здавай кров — надихайся культурою!": на Львівщині ініціювали акцію для донорів

"Здавай кров — надихайся культурою!": на Львівщині ініціювали акцію для донорів

"Здавай кров — надихайся культурою!": на Львівщині ініціювали акцію для донорів
. Суспільне Львів

На Львівщині протягом травня кожен донор, який здасть кров у обласному центрі служби крові зможе отримати сертифікат на візит до одного з восьми обласних музеїв та театрів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Учасниками акції стали 8 обласних музеїв. Це — Львівський історичний музей, Львівський музей історії релігії, Державний меморіальний музей Михайла Грушевського у Львові, Львівський національний літературно-меморіальний музей імені Івана Франка (Дім Франка), Історико-краєзнавчий музей, Історико-етнографічний музей "Бойківщина" у Самборі, Державний історико-культурний заповідник "Тустань" та Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі".

Та театри: Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької та Національний академічний украї́нський драматичний театр імені Марії Заньковецької.

Ці культурні заклади донори можуть відвідати після донації крові безкоштовно.

"Усі заклади культури з охотою долучилися до такої корисної ініціативи. Це також наш культурний фронт, адже донорська кров рятує життя не тільки цивільних, а й військових", — каже директорка директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірина Гаврилюк.

Львівський обласний центр служби крові працює на вулиці Пекарській, 65, у Львові. Забір крові здійснюють з 8:30 до 13:30 з понеділка по п'ятницю.

Донорами можуть стати люди віком від 18 до 60 років, без хронічних захворювань, які не хворіли та не вживали ліки впродовж останніх 14 днів (антибіотики, противірусні, протизапальні), мають нормальний артеріальний тиск. З собою обов’язково треба мати документ, який засвідчує особу.

Більше інформації про підготовку до донації за посиланням.

Читайте також

"Найсмачніша донація зими": у Львові донорів крові для військових пригощали пампухами

Одна людина рятує трьох. Яка ситуація із донорством крові у Львові

На початок