У Львові презентують виставу про Лесю Українку

У Львові презентують виставу про Лесю Українку

У Львові презентують виставу про Лесю Українку
. Фото: Вікторія Дзизюк

У п'ятницю та суботу, 5 та 6 травня, у Театрі Лесі відбудуться прем'єрні покази вистави про Лесю Українку. Постановку "Леся. Їсторія" підготувала міжнародна команда. Чого варто очікувати від вистави, повідомили у пресслужбі театру.

Особливістю вистави є те, що актори та акторки Театру Лесі промовлятимуть до глядачів словами, які написала Леся Українка у листах. Крім того, "Леся. Їсторія" опирається на поему "Роберт Брюс, король шотландський".

"Леся Українка творила самобутню історію — її історію. Тому ми створили виставу про неї і те, чого ви могли не знати про неї раніше, — наприклад, те, що Леся Українка протистояла російському колоніалізму, донатила на збереження й дослідження культурної спадщини, була стильною та чимало мандрувала", — повідомляють у театрі.

У Львові презентують виставу про Лесю Українку
Репетиція вистави "Леся. Їсторія". Фото: Вікторія Дзизюк

Виставу "Леся. Їсторія" підготувала міжнародна команда. Постановку зрежисерувала Ленка Удовічкі з Сербії. Мисткиня — художня керівниця театру "Улісс" та співзасновниця Школи акторської майстерності й медіа у Хорватії. Композитором став професор музики в Единбурзькому університеті Найджел Осборн. До команди долучились продюсерка Вероніка Склярова, хореограф Віктор Рубан, хормейстерка Марічка Чічкова та інші.

Перші покази вистави відбудуться 5 та 6 травня о 18:00 на великій сцені Театру Лесі.

Читайте також

У Львові створили туристичний маршрут імені Петра Радковця

На початок