У селі Розвадів на Львівщині стався витік природного газу: що відомо

У селі Розвадів на Львівщині стався витік природного газу: що відомо

У селі Розвадів на Львівщині стався витік природного газу: що відомо
. Скриншот з відео Yulsya Lashkiv

В ніч з 26 на 27 квітня у селі Розвадів Стрийського району стався витік газу. На території шести домогосподарств природний газ виходив з під-землі. Про ситуацію станом на 15:00 повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

В одному житловому будинку газ виходив з-під фундаменту. Очевидець події Роман Федькович, розповів у коментарі Суспільному, що з-під землі утворилися своєрідні "гейзери".

"Я був поблизу будинку, там вирва 2 метри шириною, довжиною 5 метрів та глибиною напевно 4 метри. Власник цього будинку встромляв таку довгу палку, то десь метрів 4-5 глибина. Під будинком пустота також заповнена водою. В сусіда збоку на городі площею 3 чи 4 сотки все залите тією мулькою з-під землі і також є вирва. На даний час село без газу і частково без світла", — розповів Роман Федькович.

Також чоловік розповів, що на місце виїжджали представники компанії, яка здійснює буріння неподалік.

29 людей, зокрема 9 дітей, відселили до родичів, повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький. За його словами, газопостачання до села тимчасово припинили. На місці також відбулося засідання місцевої комісії ТЕБ та НС.

Туди виїхали представники департаменту з питань цивільного захисту населення ЛОДА, департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ЛОДА, департаменту екології та природних ресурсів ЛОДА, а також фахівці ГУ ДСНС у Львівській області.

"Причину витоку газу встановлюють. Зараз фахівці обстежують кожен об’єкт, який перебуває в радіусі витоку, підраховують збитки та наслідки події. Профільні спеціалісти спостерігають за розвитком подій та роблять необхідні розвідки", — повідомив Максим Козицький.

Повертатися до домівок людям, господарства яких постраждали, рекомендують лише після дозволу фахівців.

Читайте також

Річка руйнує дорогу у селі Мельнич: управління водних ресурсів звернулося до Кабміну щодо фінансування

На початок