На Львівщині запрацювала програма для пар, які лікуються від безпліддя

На Львівщині запрацювала програма для пар, які лікуються від безпліддя

На Львівщині запрацювала програма для пар, які лікуються від безпліддя
. Скріншот з відео на Telegram-каналі Максима Козицького

У Львівській області запрацювала комплексна програма для безплідних пар, які хочуть мати дітей. У перинатальному центрі двомстам парам безкоштовно нададуть препарати для лікування. Як скористатися програмою, повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

За програмою пари зможуть отримати інноваційні препарати від європейського виробника. Їх рекомендують застосувати у лікуванні безпліддя американська та європейська агенції з контролю якості лікарських засобів – EMA та EDA.

"Комплексна програма підтримки галузі охорони здоров'я дає унікальну можливість пацієнтам, які зіткнулися з різними причинами безпліддя. Перші двісті пар мають змогу безкоштовно отримати препарати для стимуляції суперовуляції. Стимулюючі препарати складають половину вартості лікування методами допоміжних репродуктивних технологій. Реєструйтесь та приходьте на консультацію до репродуктолога. Зробіть з нами перший крок на шляху до омріяного батьківства", — каже директорка Львівського перинатального центру Марія Малачинська.

Перевагу будуть надавати сім'ям військовослужбовців ЗСУ. Отримати детальнішу інформацію про програму можна зателефонувавши за номером.068 999 23 23

Читайте також

Львівські лікарі прооперували 8-місячну дитину з важкою формою епілепсії

На початок